خدمات اشک قلم

تمام برندها و شرکت های موفق دنیا در کنار خود و در هر تخصصی از یک مشاور به صورت تمام وقت یا پاره وقت استفاده می کنند. مزیت این امر دقیقا نشان از نتیجه ی موفقیت در کسب و کارشان است.

طراحی و تدوین کمپین تبلیغاتی

کارشناسان طراحی و تدوین کمپین های تبلیغاتی شرکت اشک قلم ارزش و مفهوم کمپین های تبلیغاتی را در کسب و کارهای مختلف به خوبی میدانند و میدانند که اگر کمپین های تبلیغاتی هوشمندانه و هدفمند طرح ریزی شود٬ میتواند در زمان کوتاه اثر بخشی فوق العاده ای بر روی برند شدن و یا فروش خدمات یا محصولات داشته باشد.

اتاق فکر، ایده پردازی و ارائه کانسپت های خلاق

معمولا اتاق فکرها ساختاری دارند که میتوانند در زمینه های مختلف بهترین ایده ها و راه حل ها را برای خروج از بن بست ارایه کنند٬ به طور معمول تئوريسين ها و روشنفكران در یک اتاق فکر یا ایده پردازی با ریشه یابی مشکلات موجود میکوشند با ایده هایی مدرن و کم هزینه ٬ یک برند را از شکست یا رکود به سمت موفقیت سوق دهند.

هویت سازی برند

برند همانند یک موجود زنده دارای صفات و مشخصه هایی است که این نقاط، ضعف و قدرت برندها را تعیین می کند و باعث متمایز شدن بین برندها می شود

هویت بصری برند

هویت بصری برند مجموعه ای از ساختارها و باید و نباید های بصری بر اساس هویت برند است، به این معنی که در زمانی که برندی می خواهد وارد بازار شود، در صورتی که یک انسجام و یکپارچگی بصری فکر شده و هوشمندانه نداشته باشد، قطعا محکوم به نابودی است.

چرا ما ؟

این مجموعه به واسطه داشتن تجربه و تخصص در فرآیند برندینگ و نیروهای خلاق و تمرکز در بخش ویژوال برندینگ با سبک های متمایز و اختصاصی متناسب با استراتژی برند شما، هویت برند شما را در کمترین زمان ممکن و هزینه مناسب با ویژگی ها و شرایط خاص و منحصر بفرد در اختیار شما قرار می دهد.

شرکت تبلیغاتی و مهندسی اشک قلم

میدان راهنمایی/ابتدای سازمان آب/طبقه فوقانی رستوران ارغوان(پلاک15)/واحد شماره3

48 54 726 0513     /     401 89 72 0513

مشهد-نبش چهارراه لشکر-ساختمان مهدیزاده-طبقه دو-واحد2

05138558417 / 09153108763  /  09353108763